AjansMedya Dijital Tanıtım Çözümleri

Biz Kimiz?

Her geçen gün büyüyen internet; ticaret dünyasında dijitalleşmeyi, bir başka deyişle işletmeler için dijital dünyada var olmayı zorunlu kıldı. İnternetin sağladığı imkan ve olanaklardan yeteri kadar istifade edemeyen işletmeler çağın gerekliliklerine ayak uyduramayarak yok olmaya başladı.

Bu noktada, dijital süreçlerin tümüne hakim bir yapı olarak, teknolojinin imkanlarını sizin için fırsata çeviriyor, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize minimum bütçe ile ulaştırıp, iş hacminizi maksimuma çıkarmak için, dijital pazarlama danışmanlığı ve bir dijital reklam ajansının yaratıcılığını harmanlayarak  tepeden tırnağa sonuç odaklı hizmet veriyoruz.

Siz de dijital dünyadaki yerinizi almaya hazırsanız sizi birlikte kazanmaya davet ediyoruz.

90’lı yılların sonuna doğru, dijital dünya hakkında yeterli imkânın bulunmadığı bir dönemde “Türkiye’nin ilk kişisel web sitesi kurucusu Mahir” başlıklı bir haberi izlemenin akabinde, Türkiye’nin belki de 2. kişisel web sitesini kurarak yola koyulduk. O günden bu güne dijital mecralarda bir çok projeye imza attık, neler yapabileceğimizi tecrübe edindik. Dijital dönüşümün en etkili dönemlerini yaşadığımız günümüzde, uzmanlığımızı kanıtladığımız dijital reklam araçları ile sizlere değer katmaya devam ediyoruz. Tüm dijital iletişim araçlarını kendimiz için olduğu kadar sizler için de uzmanlığımız haline getirdik. Çünkü projelerimizde “kazan, kazandır” (win win) prensibiyle hareket ettik, ediyor, birlikte büyüyoruz!

Birlikte çalıştığımız müşterileri seçerken özenle davranıyor birlikte büyüyebileceğimiz markalarla çalışmayı kendimize ilke ediniyoruz. Tahmin ettiğinizden daha büyük bir etki yaratmanız için çalışıyoruz. Sizler için dijital dünyanın en gözde ülkesinin en güzide şehrinin, en lüks semtindeki, en değerli caddede en şatafatlı mağazayı inşa etmeye hazırız. Mevcut mağazanız bir çıkmaz sokakta olabilir, bunun hiç bir önemi yok. Dijital mağazanızın önünden tüm dünya yürüyor olacak. Bir dünya trafiği size vadediyoruz.

 

Vizyonumuz

Hayalimiz = Hayaliniz = Hedefimiz

Varız ve sizinde dijital dünyada var olduğunuzu göstermek istiyoruz… Hayalimiz “başarılı projelere imza atarak alanında lider marka olmak”. Hayaliniz “gerçekleştirmeyi beklediğimiz hedefimizdir.”

 

Misyonumuz

Mutlu Müşteri = Referans = Yeni Müşteri

Sizlere “beklentilerinizin üzerinde hizmeti minimum maliyet ve maksimum kaliteyle sunup, ticari etkinliklerinizi artırarak memnuniyetinizi en üst düzeyde tutmak, böylece yeni referanslar kazanmak”, gücümüzdeki zincire bir halkada siz olun istiyoruz!