AjansMedya Dijital Tanıtım Çözümleri

VİDEO PRODÜKSİYON

Video prodüksiyon hizmetleri ile, işletmenizi, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kampanyalarınızı, kreatif videolarla hedef kitlenize sunarız. Video prodüksiyon dijital pazarlamanın önemli ayaklarından biridir. Çünkü başarılı bir dijital pazarlama tekniği ile hedef kitlenize ulaştığınızda, ilk intibayı kreatif ve kalite bir video sunum ile bırakırsınız. Sıradan ve kalitesiz çekimler yada amatörce hazırlanmış videolar, yapmış olduğunuz başarılı reklam çalışmasını boşa çıkarabilir ve hem reklam bütçenizi yakmanıza hem zaman kaybına hem de sonuç alamamanıza neden olabilir.

Ajans Medya olarak, son teknoloji ekipmanlarımız ve alanında uzman kreatif ekibimizle, video ihtiyacı duyulan her konuda profesyonel video prodüksiyon çözümleri üretiyoruz. Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor ve markanızı en iyi anlatacak çalışmalara imza atıyoruz. Size özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile işletmenizi veya markanızı görsel olarak anlatırken hedef kitlenize en uygun mesajı en hızlı şekilde vermenizi sağlıyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Marka Tanıtımı, Ürün Tanıtımı, Hizmet Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), 

Reklam Filmi, İnteraktif Video, Belgesel Çekimi, Klip Prodüksiyonu, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, 3D Animasyon, Ürün Videoları, Hizmet Videoları, Organizasyon Prodüksiyonu, Açılış Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri, Kurgu & Montaj gibi video ihtiyacı duyulan her konuda a’dan z’ye hizmet veriyoruz.


HEMEN TEKLİF ALIN!